Městský dům Přerov

Městský dům Přerov

Louskáček - Baletní pohádka

Louskáček
Pořadatel:Kulturní a informační služby města Přerova
Místo konání:Městský dům Přerov, Kratochvílova 1, Přerov
Datum konání:29.1.2023 od 14:00 hodin, od 17:00 hodin
Charakter akce:Místní
Doporučeno pro:Všechny
Typ akce:Divadlo
Tematická kategorie:Tanec - klasický balet
Více informací na:www.mdprerov.cz
Rezervace / předprodej:http://www.mdprerov.cz/redakce/index.php?xuser=&lanG=cs&portal=23&slozka=4114&xsekce=4183&clanek=4862
Předprodej zahájen 7.12.
Anotace:Dne 29. 1. 2023 v 14.00 a 17.00 hodin Baletní studio při Moravském divadle Olomouc uvede pohádkový příběh o štědrovečerním snu a kouzelných dobrodružstvích malé dívky a její hračky. Setkáte se v něm s Klárkou a její kouzelnou loutkou Louskáčkem, Myším králem či Cukrovou vílou a především s nádhernou hudbou P. I. Čajkovského.

Podrobný popis:

Vstupte s námi do světa kouzel a nechte se unášet na saních zasněženou krajinou, kde si zatancujete mezi sněhovými vločkami, zabojujete s vojáčky proti myším a osvobodíte spolu s Klárkou jejího Louskáčka. Na oslavě si pak můžete zatančit například čínský či arabský tanec a půvabný květinový valčík.
V hlavní dětské roli Klárky se vám představí Sofie-Anna Frídlová a Laura Mohylová, dále pro vás bude tančit 70 dětí z Baletního studia při Moravském divadle a současní i bývalí profesionální tanečníci baletního souboru Moravského divadla Olomouc.
Nechte se odvést Sněhovou vílou do snového světa pohádek a dětí, v němž se Louskáček může stát Klářiným vysněným princem.

Vstupné 150 Kč.

Fotogalerie

Louskáček

Louskáček

 
 
 
load