Městský dům Přerov

Městský dům Přerov
Městský dům Přerov

Taneční kurzy pro mládež

AKTUÁLNĚ k TANEČNÍM KURZŮM v Městském domě k 26. 11. 2021:

 1. Dnešní kurzy proběhnou - limitující je počet 98 účastníků (2 lektoři), který kurz T1 už několik týdnů splňuje i s rezervou.

 2. Kurzisty T2 žádáme, aby se cca 4 páry připojily dnes ke kurzu T1. Kdo můžete, napište prosím obratem na tanecni.skola@sramkovi.com a po našem potvrzení, přijďte na 17:30, ať usnadníte průchod dnešních T2 kurzů, kde jsme lehce přes 100 účastníků.

 3. Závěrečné se předběžně přesouvají na termín 7.-10. 4. 2022 (může se změnit podle epidemiologické situace) a vstupenky pro rodiče zůstávají v platnosti. Jako bonus Vám zařídíme jednu opakovací lekci navíc v týdnu před přesunutými závěrečnými.

 4. Pokud se rozhodnete ukončit účast v kurzu po dnešní lekci a na závěrečnou nečekat, dostavte se prosím nejpozději do 15.12.2021 do předprodeje v Městském domě Přerov k dořešení storno poplatku a vratky vstupenek na závěrečnou. Požádat o storno poplatek si můžete e-mailem predprodej@kis-prerov.cz.
  Po tomto termínu nebude storno akceptováno.


Vážené dámy, vážení pánové, rádi bychom Vás pozvali do Tanečních kurzů 2021 navazujících na tradici oblíbených kurzů pro mládež v Městském domě. Pořadateli kurzů jsou Kulturní a informační služby města Přerova a Taneční škola Eva a Libor Šrámkovi z Přerova

Cílem Tanečních kurzů je, seznámit Vás se základy tanečního projevu a etikety, které Vám poslouží při všech společenských akcích. Naučíte se waltz, valčík, foxtrot, tango, blues, cha-chu, rumbu, jive, polku, salsu a country tance. 

Taneční 2021, obrázek se otevře v novém okně

Registrace

Registrace zájemců o podzimní taneční kurzy pro mládež v Městském dome v Přerově bude probíhat elektronickou formou prostřednictvím webových stránek www.sramkovi.com Taneční školy Šrámkovi, Přerov. Zahájena bude 16. června 2021 od 15.00 hod. prostřednictvím následujícího odkazu.

Taneční kurzy 2020, které proběhly v loňském roce pouze částečně, jsou přesunuty do taneční sezóny 2021. Kurzisté z tanečních kurzů 2020, kteří využili možnost pokračování na podzim 2021, jsou zařazeni automaticky do svých kurzů. Taneční kurzy 2021 budou doplněny novými zájemci do stavu 60 ks dívek/60 ks chlapců v jednotlivých kurzech (T1+T2). V případě velkého zájmu bude otevřen kurz T3 – ve čtvrtky od 17:30. 

 Pravidla registrace:

 • hlásit se mohou jednotlivci i páry
 • nelze registrovat vícečlenné skupiny
 • v rámci registrace vyplňujete povinné údaje jméno a příjmení, telefon a e-mailovou adresu na každého účastníka – mějte je připravené předem!
 • v registraci uvádíte nejen volbu kurzu, ale i zájem o automatické převedení do jiných kurzů
  v případě naplnění prvně zvoleného kurzu. U párů je tato volba jednotná, dohodněte se proto předem!
 • Zařazování zájemců do kurzů probíhá podle pořadí registrací od 1. do 40. místa. Od 41. do 60. místa se přijímají přednostně celé páry a další jednotlivci tak, aby se vyrovnaly stavy dívek a hochů
 • O zařazení do příslušného kurzu budou zájemci informováni e-mailem a vyzváni k platbě
  a dodání přihlášky s podpisem zákonného zástupce.
 • Na platbu a dodání přihlášky máte lhůtu 7 pracovních dnů od obdržení e-mailu, po této lhůtě Vaše místo v kurzu bude obsazeno dalším zájemcem dle pořadníku.
 • Díky online registraci zájemců budeme evidovat i případný zájem o třetí kurz, který bude otevřen pro 20 a více párů. 

Kulturní a informační služby a Taneční škola Šrámkovi přejí příjemné kulturní zážitky.


Registrace  taneční 2021, obrázek se otevře v novém okněTaneční 2014, druhá lekce večerního kurzu P2, pátek 19.9.2014, obrázek se otevře v novém okně

Kulturní a informační služby města Přerova přejí příjemné kulturní zážitky.

20.3.2018 12:43:55 - aktualizováno 9.6.2021 14:38:39 | přečteno 14767x | KIS města Přerova
 
load