Městský dům Přerov

Městský dům Přerov
Městský dům Přerov

Květen 2014 v Městském domě

Logo MD  primární
 • 4.5. - neděle /13.30 - 17.30, šatna od  13.00 hodin/  NEDĚLNÍ PÁRTY PŘI DECHOVCE – Zlínská kapela
  První májovou neděli, jako květnový bonus, do Městského domu zavítá  na oblíbené taneční odpoledne pro seniory a dříve narozené Zlínská kapela.
  Další květnové termíny:neděle 11. 5. 2014 - skupina MINI a 25. 5. 2014 - Záhorská kapela.

 • 7.5. - středa v 19.00 hodin „Šest statečných“, nové travesti  show skupiny SCREAMERS
  V novém, jako již tradičně téměř dvouhodinovém pořadu, který byl uveden premiérově 6. března letošního roku v Jihlavě, se oblíbená skupina představí opět v plné síle i s uzdraveným konferenciérem Láďou Černým. Opět zazní hity spousty hvězd naší i světové populární hudby a nebude chybět i vlastní úprava populární scének známých z televizních obrazovek a filmů.

 • 11.5. - neděle /13,30 - 17,30, šatna od 13,00 hodin/ NEDĚLNÍ PÁRTY PŘI DECHOVCE
  Oblíbené nedělní taneční odpoledne pro seniory a dříve narozené, po úvodním májovém bonusu, opět pokračuje v obvyklém režimu – hudební doprovod skupina MINI /p. Sekera/. Závěrečný květnový termín: neděle 25. 5. 2014 – Záhorská kapela /p. Bija/.

 • 15.5. -  čtvrtek v 19,30 hodin GALAKONCERT Dalibora JANDY s kapelou PROTOTYP
  Jeden z vrcholů jarní kulturní sezóny – bonbónek - v podobě koncertního vystoupení Dalibora Jandy, jediného zpěváka  u nás, který v anketě Zlatý slavík, čtyřikrát porazit Karla Gotta. Po hektickém loňském, narozeninovém roce, i letos Dalibor jezdí koncerty a po mnoha letech se opět představí na prknech Městského domu. Hity jako Hurikán, Kde jsi, Kličkovaná, Oheň,voda, vítr, Padá hvězda, Žít jako kaskadér a další si  zazpívají  fanoušci všech věkových kategorií. Opět se  ukáže, že melodické písničky, které prověřil čas, nestárnou. Říká se, že ani muži nestárnou. Dalibor Janda a jeho písničky to dokazují. Na koncertu s využitím projekce se dále představí jako host dcera Jiřina Anna a ve skupině Prototyp opět usedne za  bicí Jarek Ožana. Je na co se těšit.

 • 29.5. - čtvrtek v 19,30 hodin Lenka FILIPOVÁ  - koncertní recitál
  V pokračování úspěšného projektu  CONCERTINO – Lenka Filipová a hosté v divadlech českých a slovenských měst, se oblíbená zpěvačka rozhodla pokračovat. Proto také zavítá i k nám do Přerova. Lenka Filipová je neobyčejná kytaristka a zpěvačka, kterou zajímá hudba mnohem víc než hranice mezi žánry. Její koncerty se věnují klasické kytaře, zní zde ale i úpravy lidových písní, ukázky šansonových písní a žádný z koncertů se neobejde bez hitů – Zamilovaná, Za všechno může čas a mnoha dalších. Na tomto divadelním koncertě představí i své zajímavé hosty: virtuózního Jindřicha Koníře, který doprovází Lenku na klávesové nástroje a zprostředkovává posluchačům i celý symfonický orchestr a Seana Barryho, který se svojí irskou harfou dává přítomným nahlédnout do čarovné krásy písní a dokresluje celou atmosféru koncertů.

Změna programů vyhrazena!

22. 4. 2014 10:52:55 | přečteno 1430x | KIS města Přerova
 
load