Městský dům Přerov

Městský dům Přerov
Městský dům Přerov

Představení pro děti

ŘÍJEN 2015

Čtvrtek 8. 10. v 8, 30 hodin - „O kocouru Mikešovi“ v 10, 00 hodin  /Divadlo Scéna Zlín/

mikeš, obrázek se otevře v novém okněPohádka, v nastudování herců Divadla Scéna Zlín, kterou všichni znají „O kocouru Mikešovi“ od Josefa Lady, v režii Zdeňka Lambora, je klasická pohádka pro děti MŠ a 1. stupně ZŠ.

Milý příběh černého kocourka začíná na venkově v Hrusicích u Ševců, kde děti zažijí Mikešovy lumpárničky s jeho kamarády Bobešem a Pašíkem. Poté Mikeš uteče do světa a tam zažije mnohá další dobrodružství a  protože pozná, že všude dobře, doma nejlépe, vrací se domů do Hrusic.

Pohádku hraje 5 herců, má hezkou scénu, řadu pěkných rytmických písniček a navíc je ve školních osnovách. Reference od paní učitelek jsou velmi kladné a malým divákům se bude určitě moc líbit.

Délka kouzelné pohádky je necelá 1 hodina, cena obvyklá - 40,-Kč.LISTOPAD 2015

Čtvrtek 12.11. v 8, 30 hod. - „Nosáčkova dobrodružství - PINÓKIO“ v 10, 00 hod./Hravé divadlo Brno/

nosáček, obrázek se otevře v novém okněDivadelně zpracovaná pohádka vznikla na motivy známé knihy pro děti. Hlavní postavou příběhu je malý panáček, kterého si truhlářský mistr vyřeže ze dřeva. K velkému mistrovu nadšení panáček ožije, ovšem nepůsobí svému tátovi jenom radost – tak jako jiné děti má i on spoustu chyb a jedná rád podle své vlastní úvahy, avšak bez zkušeností s následky svých činů. A tak se často dostává do nepříjemných situací a prožívá různé zklamání, až nakonec pochopí, že nelze vždy jednat tak, jak jej právě napadne, a že poslouchat tatínkovy rady se vyplácí.

Délka představení 55 minut, vstupné 40,-Kč. Tato výpravná, muzikálově zpracovaná pohádka, určená široké divácké obci, především kategorii dětí z MŠ a 1. stupně ZŠ /3-9 let/, jistě zanechá v duši dětského diváka příjemný pocit.

Čtvrtek 12.11. v 8, 30 hod. - „Nosáčkova dobrodružství - PINÓKIO“ v 10, 00 hod./Hravé divadlo Brno/, obrázek se otevře v novém okněPROSINEC 2015

Úterý 1. 12. v 8, 30 hodin - „Mikulášování 2015“, zábavné show v 10, 15 hodin /Agentura GONG Olomouc/

mikul, obrázek se otevře v novém okněNový zábavný a ryze předvánoční pořad (nejen) pro malé diváky. Písničky, tanečky, legrace a anděl, Čert a Mikuláš a další překvapení. Zábavné předvánoční show od známé olomoucké agentury Gong.

Nebude chybět ani překvapení pro děti - drobné dárečky. Motto celého pořadu je zcela jednoznačné a jasné – připravit přítomné děti na událost, která se objeví vždy jednou do roka a má mimořádnou moc, alespoň na chvilku spojit děti s dospělými kouzlem své výjimečnosti – rodinnou pohodou.

Délka pořadu je 60 minut, cena vstupného 40,-Kč.POZOR  BONUS:

Při objednávce prvních dvou ze tří nabídek, poslední pořad „Mikulášování“ zdarma!

17. 7. 2015 11:49:27 - aktualizováno 30. 7. 2015 12:03:01 | přečteno 1096x | KIS města Přerova
 
load