Městský dům Přerov

Městský dům Přerov
Městský dům Přerov

Představení pro děti 2016

LEDEN

31.1. - neděle od 15.00 hodin /pokladna i šatna od 14,00 hodin/, „KARNEVAL“ - Zpíváme a tančíme s Mí, obrázek se otevře v novém okněNeděle 31. 1. od 15,00 hodin (pokladna i šatna od 14,00 hodin), „Karneval“ - Zpíváme a tančíme s Míšou Růžičkovou

Toto poslední lednové nedělní odpoledne bude patřit pouze dětem. V pořadu nazvaném „KARNEVAL“ se oblíbená Míša Růžičková, známá dětem z televizní obrazovky ČT1 a ČT2, opět představí v Přerově. V Městském domě, v interaktivní zábavné show, všechny děti do něj zapojí – děti zpívají, tancují a cvičí a Míša je zve na pódium. Program je šitý na míru pro celou rodinu. Úprava velkého sálu stolová, předprodej zahájen počátkem měsíce  prosince 2015. 

Vstupné 100,-Kč/osoba. Děti do 2 let věku zdarma!

ÚNOR

Čtvrtek 18. 2. v 8,30 hodin a v 10,00 hodin, „Včelí medvídci zpívají“ /Divadlo VĚŽ Brno/

Novinka, která je scénicky totožná s pohádkou „Včelí medvídci od jara do zimy“ s tím rozdílem, že je mnohem více písniček a vybrány byly nejlepší scény z obou předchozích dvou dílů + některé úplně nové. V režii Divadla VĚŽ Brno, pod taktovkou skladatele Petra Skoumala, zazní všechny známé písničky /Na políčku v jetelíčku, Tam, kde v noci jasně svítí světlušky, Přátelé chvátám atd./.

Nenechte si ujít pokračování těchto mimořádně povedených pohádek, protkaných originální hudbou, působivými zvuky a kouzelnou scénou, kterou opět vytvořila známá brněnská výtvarnice Eva Peřinová. Vhodné pro děti MŠ a 1. stupně ZŠ. 

Délka představení 50 minut. 

Vstupné 40,-Kč.

BŘEZEN

Středa 23. 3. v 8,30 hodin a v 10,00 hodin, „Když jde kůzle otevřít - O Velikonocích“/Hravé Divadlo Brno/

23.3. - středa v 8,30 a 10,00 hodin „Když jde kůzle otevřít O VELIKONOCÍCH“  /Hravé divadlo Brno/, p, obrázek se otevře v novém okněVeselá divadelní inscenace s bohatou výpravou, na motivy známé pohádky o chytrých kůzlátkách a vlkovi, kterému se nepodařilo přes veškerou snahu kůzlátka přechytračit. A protože je část příběhu v tomto nastudování záměrně zasazena do doby předvelikonoční - kůzlátka se těší na Velikonoce, stane se dějová osnova i odrazovým můstkem k rozvinutí řady hravých, poučných a vtipných akcí, výrazně blízkých dětským hrám a vědomí. Na všechny další otázky odpoví 50 minut trvající představení, které je vhodné pro děti MŠ a 1. stupně ZŠ. 

Vstupné 40,-Kč.

DUBEN

Středa 13. 4. v 8,30 hodin a v 10,00 hodin, „Sůl nad zlato“/DAP Praha/

Pohádka… to je půvabné české slovo s významem plným naděje a očekávání. Naše nové představení s 5 hrajícími herci zpracovala známá autorka řady televizních scénářů Božena Šimková na motivy jedné z nejznámějších českých pohádek Boženy Němcové. Známý děj o panu králi, jeho dceři a soli, kterou chtěla svému otci vyjádřit lásku a oddanost. Následné jeho nepochopení, vyhnání Marušky, kletby na království, až po královo prozření a přiznání viny. Pohádkový děj je doplněn písničkami a scénickou hudbou, která přináší odlehčení i legraci, laskavou kmotřičkou a kozou Cecilkou. Pohádka je vyprávěna jazykem srozumitelným i pro nejmenší diváky, děti MŠ. 

Vstupné 40,-Kč. 

KVĚTEN

„HURÁ na duchy …aneb zachraňme divadlo s Majdou a Petrem“

!!! POZOR ZMĚNA - PŘESUNUTO NA 1. 10. 2016 OD 15  HODIN, ZAKOUPENÉ VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI !!!

Sobota 1. 10. 2016 od 15,00 hodin, obrázek se otevře v novém okněZábavné představení plné písniček pro dětské diváky všech věkových kategorií, z televizní obrazovky     známé, Magdaleny Reifové /Majdy/a Petra Vacka /ČT Déčko“Písničkohraní“/. Celý zábavný pořad je provázen oblíbenými písničkami Hany Navarové na texty Jana Vodňanského. Přijďte se pobavit!

Předprodej: Městské informační centrum, nám.TGM 7, tel: 581587777, vstupné: 160,-Kč.
Pořadatel: YOUR EVENT, ing. Hofmanová Nikola
Změna programu vyhrazena! Bližší informace v předprodeji MIC, vchod z nám. TGM, předprodej vstupenek

Kulturní a informační služby města Přerova přejí příjemné kulturní zážitky.

10. 12. 2015 13:38:45 - aktualizováno 4. 5. 2016 11:13:18 | přečteno 1125x | KIS města Přerova
 
load