Městský dům Přerov

Městský dům Přerov
Městský dům Přerov

Divadelní představení

Druhé pololetí roku 2016

Úterý 20. září v 19,30 hodin, FRANKIE A JOHNNY, úspěšná inscenace Divadla v Rytířské, Praha/

Napsal: Terence McNally Režie: Petr Kracík

Hrají: Tereza Kostková a Aleš Háma

Úterý 20. 9. v 19,30 hodin - „FRANKIE A JOHNNY“, úspěšná inscenace Divadla v RytířskéKrásný a uvěřitelný příběh o tom, jakou dá práci vzájemné sbližování dvou obyčejných lidí, kterým už život přichystal řadu těžkých životních zkoušek. Kuchař Johnny pracuje po svém návratu z vězení v malé restauraci v New Yorku, kde pracuje i prostořeká číšnice Frankie. Náhodně spolu skončí v posteli, ale zatímco Frankie vše považuje za aférku a těší se zase na svůj obvyklý stereotyp, sledování televize a pojídání zmrzliny, Johnny se zamiloval. Zdá se, že to nemůže fungovat. Nejsou už nijak mladí, ona má za sebou několik zklamání, on rozpadlé manželství. Přesto svitne jakási naděje, že tihle dva mají ještě šanci…

Vstupné:280,- Kč, 260,- Kč, balkon 150,- Kč.


Úterý 18. října 2016 v 19,30 hodin, DÍVČÍ VÁLKA /agentura PRAGOKONCERT a Divadlo F. Ringo Čecha/

Napsal: František Ringo Čech

Hrají: F. R. Čech - Ctirad, Martina Šťastná - Vlasta, Sandra Pogodová - Kazi, Martha Olšrová - Šárka, Oldřich

Navrátil/Jiří Štědroň-Přemysl, Mojmír Maděrič -Lumír, Petr Martinák -Vojen/Čáslava, Roman Skamene-Bivoj.

Nejúspěšnější a nejhranější komedie všech dob, legendární Dívčí válka, opět po mnoha letech v Městském domě. Autor sám o této komedii říká:“Dívčí válku jsem psal-tak říkajíc-českému národu na míru“. A že se mu to nadmíru podařilo, humorem jemu blízkým, se přijďte sami přesvědčit. 

Vstupné: 320,-Kč, 300,-Kč, stání balkon 200,-Kč.


Čtvrtek 3. listopadu v 19,30 hodin/, CAVEMAN /slavnýjeskynní muž Roba Bechera v Městském domě-one man show/

Napsal: Rob Becher Režie: Patrik Hartl Autor scénické hudby: David Kraus

Hrají: Honza Holík / Jakub Slach /více na: www.caveman.cz/

Máte chuť rozesmát se až k slzám? Slavný hit o tom, co dělá muže mužem a ženu ženou, o rozdílech mezi námi, o lásce, partnerství a vtipně utajených kvalitách obou pohlaví, který působením času nijak nebledne. Recenze-Instinkt,ČR: „Caveman je nejen obhajobou jeskynního muže, ale hlavně obhajobou inteligentního humoru. Dlouho u nás nevídanou!!“ Přijďte se podívat na tuto zábavnou show plnou vtipu a humoru, která působí jako balzám na duši. A co je nejdůležitější - více než hodinu uvolněného, nepřežitého smíchu. 

Vstupné, jednotné: 330,- Kč. 


Pondělí 28. listopadu v 19,30 hodin, PRO TEBE COKOLIV/novinkadivadla KALICH, Praha/

Napsal:  Jean Robert-Charrier Režie: Petr Kracík

Hrají: Jana Paulová, Pavel Zedníček, David Suchařípa, Pavla Vojáčková, Ladislav Hampl, Simona Lewandovska, Filip Březina

Když si vaše milovaná dcera něco usmyslí, co uděláte? Samozřejmě ji podpoříte, protože pro ni byste udělali i nemožné. Skvělá situační komedie plná zvratů a vtipných dialogů, která odhalí, co všechno je rodina schopná udělat pro svého potomka, ať to stojí, co to stojí. 

Vstupné: 320,- Kč, 300,- Kč, stání na balkoně 200,- Kč.


Úterý 13. prosince v 19,30 hodin, VÍM, ŽE VÍŠ, ŽE VÍM/ag.HARLEKÝN ve spolupráci s divadlem ABC/

Napsal: Renato Giordano a Rodolfo Sonego Režie: Vladimír Strnisko Překlad: Karina Havlů

Hrají: Michal Dlouhý, Simona Stašová, Andrea Vaňková, Vasil Fridrich/PetrVančura

Simona Stašová a Michal Dlouhý v hlavních rolích hořko-sladké komedie o zdánlivě normálním manželství, podle slavného stejnojmenného filmu z roku 1982 s Albertem Sortim a Monicou Vittiovou /divadelně-Řím 2012/. Rodinný život manželů Bonettiových a jejich dospívající dcery se pohybuje v každodenní jednotvárnosti. Fabio věnuje většinu času práci v bance a koukání na fotbalové zápasy v televizi. Jednoho dne zjistí, že jeho žena Livie byla omylem sledována a filmována soukromým detektivem místo sousedky známého politika. Náramně se tím baví a vše vypráví své ženě. Ta znepokojeně od detektiva film odkoupí. Kompromitující materiál se však náhodně dostane do rukou manžela, který si ho na chalupě v klidu prohlédne a nestačí se divit. O překvapení není nouze.

Cena vstupného: 320,-Kč, 300,-Kč a stání na balkoně 200,-Kč


4. 8. 2016 11:36:37 | přečteno 933x | KIS města Přerova
 
load