Městský dům Přerov

Městský dům Přerov
Městský dům Přerov

Kulturní program květen, červen 2015

Logo MD  primární

KVĚTEN 2015

 • spinarova, obrázek se otevře v novém okně5. 5. - úterý v 19,30 hodin
  Věra Špinarová a Adam Pavlík BAND - koncert 

  Koncertní vystoupení jedné z nejvýraznějších osobností českého rocku a popu „paní Věry“, bezkonkurenční zpěvačky s nenapodobitelným sytým hlasem, navíc na prknech a interiéru jí dobře známého Městského domu u nás v Přerově. Nenechte si ujít koncert plný vitálnosti a temperamentu.


 • 10.5. - neděle v 13,30 - 17,30, šatna od 13,00 hodin
  NEDĚLNÍ  PÁRTY  PŘI  DECHOVCE

  Oblíbené nedělní taneční odpoledne pro seniory a dříve narozené pokračuje za  hudebního doprovodu skupiny MINI /p. Sekera/. Následný květnový termín: neděle 24. 5. 2015 - Záhorská kapela /p. Bija/. 


 • 24.5. - neděle 13,30 - 17,30, šatna od 13,00 hodin
  NEDĚLNÍ  PÁRTY  PŘI  DECHOVCE

  Oblíbené nedělní taneční odpoledne pro seniory a dříve narozené pokračuje i tuto májovou neděli za hudebního doprovodu dechové hudby Záhorská kapela /p. Bija/. 

 • 27.5. - středa v 19,30 hodin
  MALÝ NOE PRO PŘEROV

  Účinkují: Leona Machálková, ARRHYTHMIA, Jaroslav Wykrent
  Koncert Nadace Malý Noe, pod záštitou primátora města, jehož výtěžek  bude věnován na vybudování startovacího bytu pro Dětský domov Přerov.

ČERVEN  2015

 • 1.6. - pondělí v 19,30 hodin 
  Miroslav DONUTIL  - „Ptejte se mě na co chcete …“ 

  Srdečně zveme na příjemně strávený první červnový večer v Městském domě v Přerově s populární celebritou - hercem, bavičem a vypravěčem Miroslavem Donutilem. V novém zábavném talk show „Ptejte se mě na co chcete …“ opět vtáhne přítomné do víru veselých příběhů, zážitků, historek apod. a bude odpovídat na řadu všeobecných někdy i záludných dotazů z řad přítomných.. Přijďte se podívat a určitě se nebudete nudit!!! 

 • 9.6. - úterý v 19,30 hodin 
  “V Paříži bych tě nečekala, tatínku“ - nabídka div. ag. HARLEKÝN 

  18.5. - pondělí v 19,30 hodin “V Paříži bych tě nečekala, tatínku“ - nabídka div. ag. HARLEKÝN, obrázek se otevře v novém okněHrají: Petr Nárožný, Jan Čenský, Simona Postlerová/Miroslava Pleštilová, Jana Malá/Týna Průchová, Barbora Šťastná Petrová/Malvína Pachlová, Jarmila Švehlová, František Skopal/Martin Sochor.
  Česká premiéra komedie Jeana Barbiéra o pařížském dobrodružství sympatického venkovana Maxima /Petr Nárožný/, výběrčího přímých daní ze zapadlého provinčního městečka, který se rozhodl, že překvapí v Paříži svoji dceru. V dalších rolích účinkují: Simona Postlerová, manželka záletného ministra financí /Jan Čenský/, Jana Malá jako společnice Třešnička, Barbora Šťastná jako společnice Anita, Jarmila Švehlová, jako atraktivní sousedka a František Skopal, jako ambiciózní snoubenec. Výborné herecké obsazení spolu se skvěle napsanou konverzační komedií, bez nadsázky, nabízí dvě hodiny emocí a smíchu. Je opravdu na co se těšit.


 • 14.6. - neděle v 13,30 - 17,30, šatna od 13,00 hodin
  NEDĚLNÍ  PÁRTY  PŘI  DECHOVCE 

  Populární taneční odpoledne nejen pro seniory a dříve narozené pokračuje i v posledním měsíci před prázdninami se skupinou MINI. Poslední předprázdninový termín: 28. 6. 2015 se Záhorskou kapelou.

 • 17.6. - středa v 17,30 hodin
  PRSTÝNEK - taneční a pohybové divadlo SINS o.p.s.

  Vystoupení žáků Soukromého institutu neformálního vzdělávání, o.p.s. pro rodiče a veřejnost , vstupné zdarma.Změna programu vyhrazena!
Bližší informace v předprodeji MIC, vchod z nám. TGM, předprodej vstupenek
Kulturní a informační služby města Přerova přejí příjemné kulturní zážitky.
23. 3. 2015 8:38:57 - aktualizováno 20. 5. 2015 8:10:07 | přečteno 1405x | KIS města Přerova
 
load